סדנאות לספורטאים

סדנאות לספורטאיםאקדמיית ורטהיים רואה בך הספורטאי את חוליה החשובה ביותר במשולש מאמן- הורים – ספורטאים. התחלת להתאמן בחוג כי כנראה שמעת עליו מאח/ חבר/ ראית בטלוויזיה או באירוע ספורטיבי. עם הזמן נמשכת לפעילות בענף והחלטת שאתה רוצה להיות ספורטאי תחרותי.
האימון הוא תהליך מורכב ודינאמי הכרוך בהרבה שעות אימון, לפעמים במעבר בין מאמנים, ואגודות. בספורט התחרותי ישנן תחרויות ומשחקים שבהן אתה נדרש לתת את המיטב שלך. לפעמים זה לא מצליח לך, אתה לא יודע למה, אבל מקבל תגובות לפעמים פוגעניות מהמאמן/ הורה/ילדים/חברים לקבוצה.
הפעילות האינטנסיבית יכולה גם לגרום לפציעות. האם קרה לך שנפצעת ולא ידעת למי לפנות לשיקום? האם אתה יודע מה מותר לך לעשות בזמן הפציעה ומה לא? האם מנוחה מוחלטת הכרחית?
בד”כ הספורטאי משקיע במה שקשור ישירות לענף הספורט בו הוא מתאמן, מבלי לדעת כי ישנם דברים שאמנם רק בעקיפין קשורים לענף הספורט אך תרומתם רבה בפרט כשהמדובר בעיסוק ספורטיבי לאורך זמן.
אנחנו באקדמיית ורטהיים יכולים לעזור לך.
ד”ר ורטהיים מרצה למדריכים ולמאמנים, בעל ותק וניסיון עם ספורטאים תחרותיים ברמות גבוהות הגיע למסקנה שיש להקנות ידע לספורטאים כבר מגיל צעיר. ידע שיעזור להם לנהל אורח חיים ספורטיבי, להתמודד עם הלחץ של ענף הספורט, עם העומס של אימונים ולימודים ועוד.
כדורגלן עבר, טען בקורס מאמנים, כי לו היו מסבירים לו היבטים של תורת האימון בזמן היותו ספורטאי, היה מודע יותר להיבטים השונים הקשורים להצלחת ספורטאי,(גורמי הישג) ומשקיע הרבה יותר מעצמו באימונים.
הייחודיות שלנו היא הניסיון רב השנים בארץ ובחו”ל בעבודה עם אגודות מאמנים וספורטאים, העברת ידע חדשני מהעולם בצורה מובנת לכל, יישומית עם דוגמאות והבנת העקרונות להמשך עבודה עצמאית.
אקדמיית ורטהיים מציעה:
• סדנאות לספורטאים
• הרצאות להורי הספורטאים
• ייעוץ תזונתי
• ייעוץ פסיכולוגי
• ייעוץ להורים
• שיקום לאחר פציעה
• סדנאות ואימונים עם מאמנים מחו”ל

בנוסף אצלנו ניתן לעבור אימונים אישיים פעילות פרטנית לשיפור יכולות קואורדינטיביות לאחר מיפוי מקיף בשיטת OCO™.
הספורטאים שמתאמנים אצלנו נוסעים להתאמן בחו”ל עם מאמנים וספורטאים מחו”ל.