משובים ללמידה בתנועה קואורדינטיבית בשיטת OCO™

2018 גלית גננת: אני מפנה לד"ר ורטהיים ילדים שאני מזהה אצלם קשיים מגוונים , למרות שזה כרוך בטרחה של ההורים לתרגל עם הילדים בבית תרגילים ההורים והילדים עושים את המאמץ ברצון רב והתוצאות מגיעות יחסית מהר ".

2018 ג , בן 10 חיפה: " יותר קל לי ללמוד ולזכור, למדתי היום מילים חדשות ונהניתי"

2018 גלי מנהלת חט"ב : מרק החזיר למורים את חדות ההוראה ולתלמידים את המוטיבציה ללמוד. האווירה בבית ספר שלי השתנתה לטובה וההישגים עלו משמעותית בקרב מרבית התלמידים בעיקר בקרב התלמידים שסומנו כתלמידים מתקשים”.

2018 אלה מורה למתמטיקה בחט"ב: אני חייבת לשתף, בהתחלה כששמעתי את הרעיונות של ד"ר ורטהיים ללמד בתנועה קואורדינטיבית הייתי די סקפטית. לאחר שהוא הראה לי כמה דוגמאות על חומר הלימוד שאני מלמדת התחלתי לחשוב על זה בבית . היום לאחר כשנה אני מיישמת לא מעט את העקרונות שרכשתי מד"ר ורטהיים. ראשית לא מפריע לי הרעש של התלמידים – כשהוא רעש חיובי ושנית אני רואה את המאמץ של התלמידים להבין לתרגל ואת הרצון להצליח. וכמובן התוצאות במבחנים מראות שהדרך נכונה!"

2018 דנה מורה לאנגלית : ד"ר אני חייבת לכתוב לך, אתמול לימדתי מילים באנגלית והפרוש שלהן בעברית , בדרך שלימדת אותנו, היום עשיתי בוחן פתע ולהפתעתי הילדים זכרו את מרבית המילים, רק ממה שתרגלנו אתמול בכיתה מבלי שלמדו בבית.

2018 גב' מירי קידר מנהלת בי"ס אבישור בערד: "תוצאות המיצב במדעים הראו שיפור של למעלה מ 10% "