השפעת ™OCO על התפקוד בנהיגה

היי מרק, מצ״ב עשיתי היום חניה ( לפני כ- 40 דקות). השתמשתי בה בעקרון שלימדת אותי. אני שולח לך כדי להוכיח לך שהשיטה שלך לחניות שלימדת אותי עוזרת. מזכיר שבזכותך אני מבצע חניות ורוורסים הרבה יותר טוב.
ב. ( יוני 2017)

ד"ר ורטהיים מודה לך מאד על עזרתך, הראיה שלך ומיקוד הבעיה של ש. ועל השיחות שניהלנו יחד על מנת למצוא דרך הוראה ותיקון טעויות מתאימה עבורו. בנוסף התרגולים שעבר אצלך איפשרו לו לעבור טסט לאחר 8 כשלונות .
רן ( מורה לנהיגה ינואר 2017)

הופניתי ע"י מורה לנהיגה של בני לאחר שהוא לקח למעלה מ 100 שעורים ונכשל במספר טסטים. הוא כבר לא האמין ביכולתו לנהוג ורצה לנטוש את לימודי הנהיגה. כבר אין לו מוטיבציה ללמוד נהיגה.
הגעתי אליך ספקן. אך כבר במפגש הראשון שישבתי מהצד וצפיתי, הבנתי כי אתה מבין דברים שיכולים לעזור לו להתקדם בנהיגה ובתפקוד בחיים.
לאחר כ 10 שעורים אצלך + שעורי נהיגה במקביל + הנחייתך את מורה הנהיגה שלו בני עבר בשבוע שעבר סוף סוף את הטסט והחיוך שב לפניו.
(שלמה אבא לתלמיד נהיגה יולי 2015)

דוקטור עשית את הלא יאומן! בני מוגדר כילד על הספקטרום בתפקוד גבוה. אשתי ואני לא חשבנו אף פעם שלא יוכל לנהוג. לאור ההכרות שלך איתו המלצת לנו שינסה ללמוד נהיגה יחד עם פעילות תואמת בשיטתך. ואכן הלא ייאמן קרה! לאחר שני טסטים בלבד הוא נוהג! ונוהג בביטחון!
( דניאל אבא של י. מאי 2013)

I first met Mark six months ago, when I needed help. I had failed three driving tests and I was frustrated. As a result, my parents thought that Mark could help me. In the time I trained with him, I practiced co- ordination exercises. He encouraged me to try even when it was hard. Thanks to his training and encouragement my self confidence grew. The result was that I passed my driving test.
(יוני 2011) o.g