הטניסאי בעידן המודרני

הטניסאי בעידן המודרניטניסאים צעירים כישרוניים מתקשים הרבה פעמים למצות את הפוטנציאל שלהם ולהציג ייחודיות,הדבר בולט בעיקר במשחקים. הסיבה, בין היתר נובעת, לא רק מבעיה מנטאלית כפי שנהוג להציג, אלא ובעיקר מחוסר היכולת של הטניסאי לקשר בין יצירתיות תנועתית- טכנית עם פתרונות מחשבתיים במצבים שונים ובעיקר במצבי לחץ. טניס הוא ספורט אישי והשחקן נדרש ליציבות תפקודית לאורך דקות ארוכות ולעיתים גם שעות.
עליו לקלוט את מהלכי היריב ולהתאים את אופי משחקו כך שיוכל לנצל נקודות תורפה של היריב על מנת לנצח, כלומר עליו לשלוף מהר פתרון תנועתי מתאים.
כל ספורטאי צריך שיהיה לו פתרון תנועתי ייחודי בהתאם לאישיותו, לדרך הלמידה שלו ולתפקודו במצבי לחץ שונים. אין מודל אחד לביצוע טכניקה,שחקן טניס טוב צריך להיות מסוגל להפתיע את היריב ולגרום לו לצאת מאיזון.על מנת שיצליח לעשות זאת עליו להתאמן באימונים השוטפים בצורה רב גונית, לפתח יצירתיות וללמוד לתפקד תכליתית בתנאים לא אופטימאליים.
הקואורדינציה, לימוד- תרגול ואימון הקואורדינציה הוא תחום בסיסי בטניס וחשוב במיוחד להקדיש לו זמן רב באימונים במיוחד בגילאי הילדים. לכן נדרש מהמאמן להבין איך לפתח קואורדינציה.
אם נקנה לספורטאי בסיסי קואורדינטיבי רחב הוא יהיה מסוגל לקלוט קל ומהר יותר את המיומנויות הכלליות ואת מיומנויות הטניס, הוא יוכל לשלוף מהר יותר פתרון תנועתי (מורכב) ובפרט במצבים מפתיעים, ליצר תנועה תכליתית, ולהפוך לשחק טניס בעל סגנון אישי רב גוני ויציבות גופנית-רגשית-ספורטיבית לאורך שנים.

אקדמיית ורטהיים בעלת ניסיון עם אימוני קואורדינציה לטניסאים ובלוויי מקצועי למאמנים מועדונים ולהורי הספורטאים.
בעקבות הצלחותיהם ומשובי המאמנים החלטנו לפתח קורס בסיסי ללמוד שיטת OCO™ למדריכים ולמאמנים ועם לימודי התמחות.
אנו באקדמיית ורטהיים מצויידים בידע החדשני באימוני הטניס, המשלב ידע ממדעי הספורט והאימון וידע מאימוני הטניס.
שיטת ™OCO הוכחה כמשדרגת ספורטאים ומאמנים. בעקבות פעילות בשיטת OCO™ מאמנים ושחקנים מדווחים על שינויים תפקודיים באימון ובמיוחד במצבי תחרות, שיפור ביצועים טכניים, על לקיחת אחריות ויוזמה לפעילויות יצירתיות ייחודיות, ועל עליה במשמעת העצמית ובמוטיבציה באימון.

אנו מציעים

• קורסים השתלמויות וסדנאות ללימוד שיטת OCO™ והתמחות בטניס.
• קורסים השתלמויות סדנאות והרצאות להרחבת הידע בתחום הקואורדינציה ותורת האימון וליישומו באימונים.
• ייעוץ למועדון
• ליווי אישי למאמנים
• ליווי אישי לספורטאים והוריהם.
• הרצאות להורים
אצלנו כל אחד מקבל יחס אישי לווי מקצועי