הורים לילדים עם קשיים

כהורה לילד עם קשיים אתה לא מפסיק לשאול את עצמך שאלות
• מה אני יכול עוד לעשות כדי לקדם את התפקוד של ילדי?
• איך אדע איזה טיפול מתאים לו ביותר?
• איך לגרום לילד להתארגן מהר יותר ולעמוד בזמנים?
• איך לאזן בין תנועה גופנית לבין המשחקים הטכנולוגיים?
• לאיזה חוג ספורט לרשום אותו?
• מה לעשות כשאין לו חברים?
• איך לעזור לו להתמודד עם קשיים בלימודים?
שאלות רבות נוספות מטרידות אתכם ההורים, ולעיתים אתם מרגישים שאתם הולכים מטיפול לטיפול ובעצם הילד לא ממש מתקדם.
במרבית המקרים שרש הבעיה הוא חוסר התפתחות תקין של כל רכיבי הקואורדינציה. “י טיפול ממוקד בקידום הרכיבים החלשים הילד מתקדם הן בתפקוד היום יומי והן בתפקודי הלמידה כישורי החיים עמידה בלחצים ובמשימות מורכבות.
לד”ר ורטהיים יש נסיון רב שנים בעבודה מול ילדים בעלי לקויות שונות, אחור התפתחותי ,בעיות קשב וריכוז, בעיות התנהגות, קשיי למידה ועוד. הפעילות בשיטת ™OCO מוכחת ואת התוצאות מרגישים כבר לאחר כמה מפגשים.
הביטחון העצמי של הילד עולה, הוא מסוגל להתמודד עם מטלות שלפי תחילת הפעילות נמנע מהן או שפחד מהן, הוא משתלב טוב יותר בחברה ובסיבה הלימודית.
אנחנו מזמינים אתכם לבוא להרחיב את הידע, לקבל מידע רב תחומי הקשור לחשיבות התנועה הקואורדינטיבית להתפתחות הילד וההשלכות של הקואורדינציה על התפתחות גופנית, שכלית, חברתית, בריאותית רגשית וספורטיבית.
באקדמיית ורטהיים ישנן מגוון פעילויות:
• קורסים להורים
• סדנאות להורים ולילדים
• הרצאות להורים
• ליווי וייעוץ פרטני להורה
• פעילות פרטנית לילד לאחר מבדקי OCO™

משובים הורים לילדים עם קשיים

2022 מיכל אמא:  “כשבני היה ביכתה ב, הוא עדיין התקשה מאד לכתוב. לקחנו אותו לריפוי בעיסוק אבל לא ראינו שיפור. באחד מהמפגשים המשפחתיים ראה אותו ד”ר ורטהיים שפסק בנחרצות: הבעיה היא לא במוטוריקה העדינה אלא במוטוריקה הגסה! לאחר חודשיים בהם נסענו מידי שבוע לחיפה גם המורות שלו הבחינו בשיפור העצום שחל אצלו!עכשיו הוא כבר בן 18. התחיל ללמוד נהיגה על ידני  ומשהו לא הלך. המורה העביר אותו לאוטומט. אך בני רצה לרכוש טסט על ידני. שלחנו אותו שוב לד”ר ורטהיים כחודש לפני מועד הטסט. הוא נתן לו כמה תרגילים וטיפים לנהיגה בטוחה ואכן בני עבר את הטסט !! אני מאמניה בכל ליבי כי לד”ר ורטהיים יש מתנה מיוחדת לתת לילדינו!!”

2021 חמוטל :הגעתי אל ד”ר ורטהיים בעקבות הפרעת קשב וריכוז. עשיתי את המבדק שלו ואת כל האימונים שהוא נתן לי ועברתי שינוי מטורף,  וזה שיפר לי את הביטחון העצמי. עכשיו אחרי האימונים אני הרבה יותר מרוכזת ממה שהייתי לפני. החלטתי להפסיק לקחת ריטלין כי הרגשתי שאני לא צריכה כי האימונים ממש עזרו לי. בזכות העידוד והתמיכה של ד”ר ורטהיים ושל המורה לנהיגה ( שהגעתי אליו בהמלצתו), קיבלתי ביטחון לגשת לטסט ובזכות זה עברתי. ממליצה בחום.

2021 אלישבע. אני מוגדרת בעלת הפרעת קשב וריכוז. למדתי נהיגה שנתיים, המורים צעקו והתעצבנו עלי. נכשלתי בהרבה טסטים.  והם א הבינו שאני ילדה טובה, ומנסה, אבל יש לי קשיים שעוצרים אותי. לאחר אבחון אצל ד”ר ורטהיים ופעילות של בערך חודשיים עם הרבה תרגול עצמאי בהתאם למה שאמר לי, ניגשתי לטסט ועברתי! ולא רק זה, אני מרגישה תודה שהיכולות שלי בקואורדינציה וריכוז מאד השתפרו.

2020  מורן אמא לילד בכיתה א’ עם הפרעת קשב וריכוז : “חיפשתי דרך להתמודד עם הבעיות של עתי ולא לתת לא תרופה וכך הגעת לד”ר ורטהיים. השינוי בעתי מורגש ממש כבר לאחר תקופה קצרה של פעילות. הוא אסוף יותר ומחושב, פחות אימפולסיבי, מצליח לשמור על ריכוז לאורך זמן- מכין לבדו את שיעורי הבית, מתכנן את הזמנים. הוא היה בפרטני בחשבון והמורה התקשרה להגיד שהוא סיים, ופתאום הוא מרוכז ופותר את כל התרגילים וממש לא צריך פרטני, להיפך- הוא מקדם את החומר בידיעות שלו. בכללי הוא מאוזן יותר, ויש שיפור ענק במהירות שליפת המידע שלו.”